1195 Sokak No:3 Sarnıç Gaziemir / İzmir +90 232 281 36 32 info@isikcam.com.tr

Ayhan Işık ve Mustafa Elmalı şirketimizin kurucuları ve yöneticileridir. 1985 yılından bu yana yaklaşık 30 senedir cam sektöründe bulunmaktadırlar. Bu sektöre kazandırdıklarıyla sayısız ödül ve tebrik almışlardır.Daima kendini yenileyen yöneticilerimiz hep daha ileriyi hedeflemektedirler.

1987 Doğumlu müdürümüz.Ege Üniversitesi Moleküler biyoloji ve Genetik mezunudur. Ayrıca 3 dönemlik ziraat mühendisliği okumuş şu an hala dış ticaret bölümünü okumaktadır.Ekibimizie yeni katılmıştır.

Caner Bey 15 yılı aşkın süredir firmamızın demirbaşlarındandır. Cnc çizimlerini yapmakta ve müşterilerimiz olan her türlü soruna çözüm aramaktadır. Özellikle mobilya sektöründeki müşterilerimizle ilgilenmektedir.

İsmail Bey firmamızın sipariş alma departmanını yönetmektedir.Fiyat alma,Sipariş girişi sipariş sıra belirlenmesi gibi hizmetlerden sorumludur.Ayrıca inşaat ve duşakabin sektörlerindeki müşterilerimizle ilgilenmektedir.

Okay Bey ısıcam departmanımızın başındadır. Isıcam üretimi,gerekli testlerin yapılması kimyasalların kontrolünden sorumludur.Yıllarca bu iş üzerine çalışmış ve mükemmel bir tecrübeye sahiptir.

Ahmet Bey muhasebe departmanının yöneticisidir.Tahmin edileceği gibi fatura kesimi, ödemeler, bu kısımda yapılmaktadır.

Aşkın Bey yıllardır bizimle beraber olup ışık cam ailesindendir .Kendisi cam ayna kesiminde uzmandır.Son birkaç yıldır ise İmalatın gidişatından sorumludur.

Cüneyt Bey Fizik mezunudur. Üstüne Amerikada bilgisayar yazılıım üzerine MBA yapmıştır. Temper işleminin tüm fiziksel ve kimyasal proses aşamalarına aşinadır.

Erkan Bey kendiside uzun yıllar formalı rodaj ve formalı bizote alanında çalışmıştır. Birikimi gereği artık formalı departmanından ve makine hattımızın bakımı ve işlevinden sorumludur.

Özkan Bey Double Edger,Temizleme Düz rodaj ve Delik bölümlerinden sorumludur.

Yüksel Bey ürün kontrolü bölümünden ve teslimat departmanından sorumludur. Ürünlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim edilmesiyle ilgilenmektedir.